O firmie

Slider

„Robex” to firma transportowa z wieloletnim stażem, działająca na rynku od 1994 roku. Od samego początku staramy się dostarczać naszym klientom jak najwyższej jakości usługi, dzięki czemu nasza marka cieszy się uznaniem i renomą zarówno w Polsce jak i za granicą. Początkowo działania przewozowe firmy skupione były na kierunki południowe (Włochy, Austria) ale już po krótkim czasie do oferty dołączyły przewozy do krajów zachodnich. Opanowaliśmy do perfekcji transport z Niemcami, gdzie obecnie wykonujemy większość naszych przewozów. Do częstych tras zaliczają się także transporty do Holandii, Belgii, Luksemburgu, Francji oraz Szwajcarii. 

Stale obsługujemy na międzynarodowych relacjach wiele dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, jak również współpracujemy z firmami branży TSL. Codziennie dzięki udanym operacjom logistycznym budujemy zaufanie naszych klientów, którzy z pełnym zadowoleniem wracają do nas. Za sprawą wykwalifikowanego personelu jesteśmy w stanie dostarczyć naszemu klientowi najlepszą ofertę, skierowaną indywidualnie do potrzeb. Staramy się ciągle rozszerzać i unowocześniać nasze rozwiązania logistyczne, co pozwala na jak największą optymalizację nie tylko transportu, ale również całego łańcucha dostaw, co w przypadku dużej ilości wysyłek jest bardzo ważnym elementem i skutkuje wyraźnymi oszczędnościami. 

Zatrudniamy tylko doświadczonych, wykwalifikowanych i przede wszystkim odpowiedzialnych kierowców, dzięki czemu mamy pewność, że Państwa ładunek dotrze na miejsce na czas, a co najważniejsze bezpiecznie. Prowadzimy bardzo rygorystyczną selekcję w przypadku obsadzania stanowisk pracy i od początku szkolimy naszą kadrę aby jak najlepiej wykonywali swoje zadania. Kierowcy są niezwykle ważnym elementem w procesie transportowym bo to właśnie oni bezpośrednio odpowiedzialni są za Państwa ładunek, dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do kwestii zatrudnienia. Każdy z pracowników posiada wszystkie badania i uprawnienia, które są niezbędne w transporcie międzynarodowym. 

Firma „Robex” posiada oczywiście niezbędne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP). 

Utrzymujemy stałą łączność telefoniczną z naszymi kierowcami. Dodatkowo wszystkie pojazdy są pod stałym nadzorem systemu GPS.